Barbora Novotná

Kolagenové nitě

Kolagen má zásadní pozitivní účinek pro zralou pleť. Zvyšuje pružnost pokožky, brání vzniku vrásek a zmenšuje jejich hloubku. Lidská kůže obsahuje až 70 % této bílkoviny.  Po padesátém roce života si tělo dokáže vyrobit už jen asi 20% své spotřeby kolagenu. To je jeden z důvodů, proč pokožka stárne.

Inovativní produkt  laboratoře SynCare v podobě PeptiVia séra a kolagenových nití  přináší:

- Okamžitý účinek proti vráskám

- Zpevnění a obnovu pleti

- Protistresové ošetření pokožky

- Podporu přirozené regenerace

- Zapracování kolagenu, peptidů, kyseliny hyaluronové a vitamínu A.


Velmi příjemné a nadčasové ošetření pleti s okamžitým viditelným účinkem.

Peptidy se přirozeně nacházejí v naší pokožce a působí jako stavební součásti bílkovin, tj. kolagenu, elastinu a keratinu. Při aplikaci na pleť  působí peptidy přímo na kožní buňky a plní specifické funkce. Pro správné fungování pleti jsou nepostradatelné. Předávají kožní buňce informaci, jak má správně fungovat.

Postup ošetření:

- Pleť je před zákrokem zbavena make-upu a zbytků nečistot. Nesmí být mastná, proto se doporučuje tři dny před návštěvou nepoužívat žádné kosmetické přípravky na olejové bázi.

- Pleť se tonizuje a a hydratuje mineralizovaným tonikem Hydrogenia.

- Pro změkčení a následnou lepší absorbci pleti se aplikuje Enzymový peeling a goomage.

Naneseme PeptiVia séru, které je jemně zapracováno dermapen

Na místo mimické vrásky nebo na pleť s poklesem tonusu se přiloží speciální kolagenová nit nasáklá PeptiVia regeneračním sérem. Části kolagenu z nitě a účinné protivráskové peptidy v séru společně pronikají do hlubších vrstev pokožky.

Následně je aplikováno sérum PeptiVia, pleť je průběžně zvlhčována Hydrogenií. 

Jakmile jsou všechny vrásky a místa poklesu pokryty, je aplikována NeoVitalia regenerační maska s mořským oligokolagenem, nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a vitamíny C a A.

Tato je dále zapracována do pleti pomocí přístroje Palmare. Ten pracuje na třech principech a těmi jsou elektroporace, radiofrekvence a modré led světlo. Jedná se o silnou stimulaci pokožky a podporu všech principů, které vedou k maximálnímu průniku látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu.

Ošetření  trvá 60 - 90 min v závislosti na stavu pokožky a doporučuje se provést 3x s odstupem deseti dnů.

Výsledek Vás jistě mile překvapí!

Cena ošetření  1690 Kč