Barbora Novotná
 kurzy

Odborník na permanentní make-up kód: 69-032-M

Jsem autorizovanou osobou a jsem spolu s MUDr. Kopřivovou pověřená autorizujícím orgánem ministerstva zdravotnictví ČR k provedení zkoušky pro profesní kvalifikaci Odborník na permanentní make-up kód: 69-032-M. Osoba, která u nás úspěšně složí zkoušku, získá Osvědčení o této profesní kvalifikaci. 

Získání profesní kvalifikace není podmíněno absolvováním mnou vedeného kurzu, zkoušku lze podstoupit i samostatně.


Ke zkoušce Vás v případě zájmu připravím na kurzu porušování integrity lidské kůže se zaměřením na aplikaci permanentního make-upu

Kurz permanentního make-upu probíhá v prostoru handy Studia na Praze 1. Kurz je individuální! Probereme Vaše časové možnosti a naplánujeme rozvrh.

Skládá se z části teoretické a praktické, kdy si vše nejprve vyzkoušíte na umělé kůži a poté přímo na modelkách. 

Dozvíte se vše, co budete pro práci Odborníka na pmu potřebovat. Osvojíte si všechny současné metody a způsoby aplikace pmu obočí, očních linek a rtů. Poradím Vám s legislativou a všemi administrativními záležitostmi, které na Vás budou po získání osvědčení čekat.

Připravím Vás také k závěrečné zkoušce, která proběhne před Mudr. Kopřivovou jakožto mým autorizovaným zástupcem.


Co si vzít s sebou?

- Zdravotní průkaz

- Čisté oblečení na práci a přezůvky

- Je potřeba zajistit si vlastní modelku


Co pro Vás bude připraveno?

- Pro kurz Vám bude poskytnut všechen potřebný materiál k práci včetně poznámkového listu a psacích potřeb. Obdržíte také učební skripta, která Vám pomohou s přípravou na zkoušku.

- Po ukončení kurzu a složení zavěrečné zkoušky naše spolupráce nekončí. Sama ze zkušenosti vím, jak moc důležité je mít s kým konzultovat situace, které v praxi nastanou. Proto se na mě můžete s těmito dotazy obracet, budu tady pro Vás.


Cena kurzu permanentního make-upu  včetně závěrečné zkoušky je 29 000 Kč

Cena zkoušky samostatně je 6 000 Kč


Všechny podrobnosti Vám ráda sdělím na tel. 736 745 733
Doškolovací kurzy


 lash lifting


  Jedná se o moderní metodu určenou všem ženám, které chtějí mít krásně natočené a upravené své přírodní řasy. Oči se rozjasní a opticky zvětší.

Aplikace Lash Liftingu Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Má výrazný efekt i u velmi krátkých řas. Do jisté míry nahradí i řasenku.


Oproti běžné trvalé se řasy natočí na speciální silikonovou natáčku, která zvedá řasy již od jejich kořínků. Pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

délka trvání kurzu cca 2,5 hodiny                              2400,-


depilace teplým voskem 

Je to rychlá a účinná metoda k odstranění nežádoucích chloupků. Dochází při ní k odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Tímto způsobem lze depilovat nejrůznější části těla. Naučíte se, jak správně postupovat při depilaci obličeje, nohou, rukou, podpaží i třísel. 

Poradím Vás s výběrem vhodného materiálu i ohřívače vosků. Kurz je vhodný například i pro pedikérky, masérky a všechny, kdo chtějí rozšířit portfolio svých služeb.

délka trvání kurzu cca 2 hodiny                               1900,-

Co si vzít s sebou?

-Na kurz je potřeba zajistit si vlastní modelku.

Co pro Vás bude připraveno?

- Pro kurz Vám bude poskytnut všechen potřebný materiál k práci včetně poznámkového listu a psacích potřeb.

- Po kurzu obdržíte certifikát o absolvování zaškolení

- V případě potřeby se na mě můžete i po skončení kurzu kdykoliv obrátit, ráda Vám poradím.


         rezervace +420 736 745 733


                                            kontakt