Barbora Novotná

 kurzy

Odborník na permanentní make-up kód: 69-032-M

Jsem autorizovanou osobou a jsem spolu s MUDr. Ludmilou Kopřivovou  pověřená autorizujícím orgánem Ministerstva zdravotnictví ČR k provedení zkoušky pro profesní kvalifikaci Odborník na permanentní make-up kód: 69-032-M. Osoba, která u nás úspěšně složí zkoušku, získá osvědčení o této profesní kvalifikaci. 

Osvědčení o získané profesní kvalifikaci  je platné v celé Evropské unii. S tímto osvědčením Vám bude vystaven živnostenský list !!!

Zkouška z profesní kvalifikace Odborník na permanentní make-up je zkouškou státní a probíhá zpravidla v jednom dni. Trvá 6 hodin. Je rozdělena na část písemnou (formou testu), praktickou a ústní. Všechny tyto části je potřeba úspěšně splnit. Veškerý potřebný materiál a pomůcky Vám budou při zkoušce poskytnuty.

                                                                                     Cena zkoušky je 6 500 Kč

Získání profesní kvalifikace není podmíněno absolvováním mnou vedeného kurzu, zkoušku lze podstoupit i samostatně. 

Pokud jste před zkouškou nenavštěvovali žádný kurz a máte nějaké nejasnosti ohledně toho jak zkouška probíhá a co Vás na ní bude čekat, můžete se objednat na konzultaci. Cena konzultační hodiny je 800 Kč.


Individualní kurz porušování integrity lidské kůže se zaměřením na permanentní make-up

Tento kurz probíhá v prostorách handy Studia na Praze 1, je to kurz individuální, což Vám zaručí naprosto osobní přístup a dohled nad Vaší prací. Nebudete se zdržovat zbytečným docházením kvůli odsezeným hodinám.  Probereme Vaše časové možnosti a naplánujeme si termíny, které Vám budou vyhovovat. Veškerý materiál a pomůcky Vám budou v rámci kurzu poskytnuty.

Při zahájení kurzu obdržíte skripta, která jsou určena k samostudiu. Při našich schůzkách se budeme zabývat hlavně praxí a tím, abyste si co nejlépe toto krásné řemeslo osvojila. Tetování si nejprve vyzkoušíte na umělé kůži a poté přímo na modelkách. Modelky si musíte přivést sama, ale ze zkušenosti vím, že ochotných kamarádek je dost :-) 

Dozvíte se vše, co budete pro práci stylistky pmu potřebovat. Osvojíte si všechny současné metody a způsoby aplikace permanentního make-upu! 

                   
                            C
ena individuálního kurzu včetně závěrečné zkoušky je 31 000 Kč

Techniky které se na kurzu naučíte:

pmu obočí - klasické vláskování

 - vláskování s prostínováním

 - stínování ombré

 - pudrové obočí

pmu rtů- kontura rtů

- kontura + prokreslení výplně

- kontura + stínování ombré

pmu očních linek


- oční linky klasika

-oční linky s prodloužením

- oční linky do řas - metoda zahuštění

Poradím Vám s legislativou a všemi administrativními záležitostmi, které na Vás budou po získání osvědčení čekat.


Co si vzít s sebou?

- Zdravotní průkaz

- Čisté oblečení na práci a přezůvky

- Je potřeba zajistit si vlastní modelku

Co pro Vás bude připraveno?

- Pro kurz Vám bude poskytnut všechen potřebný materiál k práci. Obdržíte také učební skripta, která Vám pomohou s přípravou na zkoušku.

- Po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky naše spolupráce nekončí. Sama ze zkušenosti vím, jak moc důležité je mít s kým konzultovat situace, které v praxi nastanou. Proto se na mě můžete s těmito dotazy kdykoliv obrátit.

Cena kurzu permanentního make-upu včetně závěrečné zkoušky je 31 000 Kč.

Všechny podrobnosti Vám ráda sdělím na tel. 736 745 733

! Novinka !

intenzivní přípravný kurz před zkouškou z profesní kvalifikace kód 69-032-M

Tento kurz je určen pro ty, co už tetovat umí, ale zatím to provozovali jen jaksi "doma" a nyní se chtějí do této činnosti pustit oficiálně. Pokud si nejste jisti, že Vaše teoretické znalosti v dané oblasti jsou úplné, či zda je Vaše práce po technické stránce na takové úrovni, abyste zkoušku úspěšně složili, je tento kurz přesně pro Vás. Kurz je individuální, jednodenní v délce 6 vyučovacích hodin. 

Náplň kurzu: - Obdržíte vyučovací skripta k přípravě na písemný test

                      - Projdeme spolu všechny okruhy otázek, které Vás při zkoušce čekají

                      - V praktické části se zaměříme na Vaši techniku práce a veškeré Vaše dotazy ohledně tetování. Dovíte se, kde případně děláte chyby a co po Vás bude při praktické části zkoušky požadováno.

                                                                                            Cena kurzu je 4 990 Kč


 Pro kurz Vám bude poskytnut všechen potřebný materiál k práci. Obdržíte také učební skripta, která Vám pomohou s přípravou na zkoušku.

Závěrečná zkouška není v ceně kurzu!         rezervace +420 736 745 733

Pštrossova 1923/10, Praha 1, budova Pštrossova Medical Centrum 5. patro

email: info@handystudio.cz                                            kontakt