Barbora Novotná

Kosmetické služby

Pracuji  s kosmeceutiky Janssen a dermokosmetikou SynCare


Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Kromě odpočinku a relaxace by Vám kosmetické ošetření mělo přinést především zlepšení stavu Vaší pleti! Proto ke každé klientce přistupuji individuálně, postup ošetření a použité kosmetické přípravky závisí zcela na potřebách Vaší pleti.

 Všechny výrobky lze u mne po poradě také zakoupit.


                                              Co jsou kosmeceutika Janssen?

Na výrobu kosmetiky Janssen Cosmetics je použito vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu s pokožkou.

                                             Co je dermokosmetika SynCare?

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).


Kosmetické ošetření je velmi vhodné kombinovat s přístrojovým ošetřením jakým je např. DermaPen nebo diamantová mikrodermabraze.


Kosmetické ošetření doporučuji provádět opakovaně v rozmezí 3-6 týdnů

 v závislosti na stavu pokožky.


rezervace: +420 736 745 733