Barbora Novotná

Kosmetické služby

Pracuji s kosmeceutiky Janssen, Bio a dermokosmetikou SynCare a dermokosmetikou Christina.Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Kromě odpočinku a relaxace by Vám kosmetické ošetření mělo přinést především zlepšení stavu Vaší pleti! Postup ošetření a použité kosmetické přípravky závisí zcela na potřebách Vaší pleti.

Všechny výrobky lze u mne po poradě také zakoupit.

Stejně jako u permanentního make-upu se i v kosmetice zaměřuji na klientky ve věku od 40 let. Po čtyřicátém roce začíná být na pleti znát přirozený úbytek estrogenu, po padesátém roce života ženy se tento úbytek zpravidla již naplno projeví. Pleť je křehčí, citlivější, zhoršuje se její tonus, objevuje se nadměrná pigmentace, rozšířené kapiláry a nejrůznější defekty. Všechny tyto příznaky stárnutí pokožky se však dají pomocí vhodné a často i specializované kosmetické péče zmírnit a čas trochu pozastavit.

Každá žena by si měla dopřát pravidelnou nebo alespoň občasnou péči, nechat se hýčkat, na chvíli se zastavit. Každá z nás se stará o rodinu, děti, vnoučata nebo chodí i ve vyšším věku do zaměstnání. Proto se mějte ráda a udělejte si chvíli také sama pro sebe.

Kosmeceutika Janssen

Na výrobu kosmetiky Janssen Cosmetics je použito vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu s pokožkou.

Dermokosmetika SynCare

Značka SynCare přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže. Dermokosmetika SynCare se zaměřuje na suchou citlivou pleť, zralou a menopauzální pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).


Dermokosmetika Christina


je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti a vrásky. Díky vysoké účinnosti se přípravky používají i v dermatologických klinikách.

Kosmetické ošetření je velmi vhodné kombinovat s přístrojovým ošetřením jakým je např. diamantová mikrodermabraze nebo dermapen.

Mikrodermabrazí se provede precizní a zároveň jemný peeling pokožky. Pleť je zbavena nečistot a odumřelých buněk, její textura je dokonale hladká.

Dermapen slouží k zapracování aktivních sér a výživných koktejlů do hlubší vrstvy pokožky. Nedochází ke krvácení, ale pouze k vytvoření mikro-jamek, do kterých je sérum vtlačeno mnohem dokonaleji než se tomu děje při ruční masáži.Jak může takové kosmetické ošetření vypadat?

Intenzivně regenerační ošetření menopauzální a zralé pleti

- odlíčení a tonizace pokožky obličeje, krku a dekoltu

- mikrodermabraze obličeje

- manuální dočištění pórů

- aplikace aktivních sér a jejich následné zapracování dermapenem

- kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

- aplikace masky na oční okolí a rty

- aplikace masky na obličej, krk a dekolt

- světelná terapie

- aplikace krému na obličej, krk a dekolt

Doba ošetření 90 min 2 100 Kč

Kosmetické ošetření doporučuji provádět opakovaně v rozmezí 3-6 týdnů

v závislosti na stavu pokožky.

rezervace: +420 736 745 733