Barbora Novotná
australské vosky Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 2mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Odstraňování chloupků se díky depilačnímu systému LYCON stane zcela exkluzivním zákrokem.


ceník depilace LYCON:

horní ret                                        110,-

brada                                             110,-

tváře                                         110 - 180,-

krk                                             110 - 150,-

podpaží                                        350,-

břicho                                       250 - 300,-


depilace teplým přířodním voskem

Depilace teplým voskem je rychlá a účinná metoda k odstranění nežádoucích chloupků. Dochází při ní k odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Používáme přírodní tělový vosk, rozehřátý na optimální teplotu, což zajistí depilační ohřívač s termostatem. Při depilaci postupujeme tak, že na očištěnou pokožku naneseme vosk, přiložíme depilační papír a rychlým pohybem trhneme proti směru růstu chloupků. Tímto způsobem lze depilovat nejrůznější části tělaVýsledný efekt přetrvává zpravidla několik týdnů. Při opakované depilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje.

ceník depilace

celé nohy                                     470,-
lýtka                                              290,-
stehna                                          350,-
ruce                                              230,- 


rezervace: +420 736 745 733

Pštrossova 1923/10, Praha 1, budova Pštrossova Medical Centrum 5. patro

email: info@handystudio.cz