„permanent make-up artist“

Barbora Novotná

Permanentní make-up

Pigmenty používané pro mikropigmentaci jsou veganské a splňují nejnovější nařízení EU REACH 2022

Jak to celé bude probíhat?

Předně mějte na mysli, že nemusíte mít žádné obavy. Před samotným zákrokem místo aplikace znecitlivíme neinvazivním anestetikem v podobě krému. Probereme spolu jaký výsledek očekáváte, vybereme vhodný odstín pigmentu a předkreslíme požadovaný tvar, který odsouhlasíte.

A jde se na to ! :-)

Po zákroku může být místo aplikace lehce oteklé. Toto podráždění zpravidla velmi rychle odezní. Barva je nyní výraznější a neodpovídá finálnímu výsledku. Ten se dostaví cca do 1 týdne, kdy se odloupnou drobné stroupky. V den aplikace se vyhněte zvýšené fyzické zátěži. Doporučuji 3 dny nenamáčet a dle potřeby kůži zvláčnit vhodnou "after care" mastí. Přestože se Váš skvělý nový permanent jeví po týdnu jako zahojený, je třeba chránit jej před sluncem ještě alespoň další dva týdny. Používáním vyšší UV ochrany i nadále jeho trvanlivost prodloužíte.

Mikropigmentace obočí

Tvar obočí ovlivňuje celý obličej. Výrazně ovlivňuje vizuální dojem spadlých víček, nízkého či vysokého čela, zúžení nebo naopak rozšíření obličeje. 

Aplikací pigmentu do kůže dosáhneme doplnění vytrhaného a prořídlého obočí, můžeme změnit jeho tvar (rozšíření, prodloužení), změnit tvar oblouku, zvýraznit jeho barvu a hustotu.

Provádím moderní techniky aplikace pmu obočí jako vláskování, stínování, pudrový efekt, 3D či ombré probarvení. Pracuji vždy způsobem, který se pro konkrétní obočí a požadovaný výsledek hodí. Tyto techniky se při práci často prolínají.Mikropigmentace rtů

Permanentním make-upem rtů dosáhneme přirozeného nebo i výraznějšího probarvení rtů. Poslouží k jejich zvětšení, korekci nerovností, opticky zvedne pokleslé koutky a celkově obnoví konturu rtů, která věkem ztrácí na ostrosti. Již se nebudete muset obávat rozpíjení rtěnky do drobných vrásek okolo vašich úst. Vaše rty budou stále dokonale tvarované a svěží.

Mikropigmentace očních linek

Máte světlé řasy, menší oči, nebo jste jednoduše zvyklá chodit neustále s nalíčenýma očima? Potom právě Vám bych doporučila aplikaci pmu očních linek. Slouží nejen jako dekorace, ale dá se pomocí nich upravit tvar a posazení očí a v neposlední řadě navodit dojem hustších řas.

Způsobů, jakým pmu očních linek provést, je mnoho, od málo nápadných teček do řas (pro zahuštění ) až po výraznější souvislou oční linku, která vede od vnitřního koutku až k vnějšímu do protažení.


Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve nazpět.

Odstranění permanentního make-upu 

Odstranění nežádoucího permanentního make-upu pomocí aplikace speciálního roztoku Tattoo Removal s obsahem kyseliny mléčné. Více informací zderezervace: +420 736 745 733