Barbora Novotná

Lash Lifting

Jedinečná novinka v tvarování vlastních řas

Nejedná se pouze o trvalou na řasy! Technika LASH LIFTING and LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Po natočení řas je aplikována výživa v podobě Lash Botox Bomb - extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E atd. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

Výsledným efektem jsou zatočené a nadzvednuté řasy směrem k obočí a krásně tvarované a zvýrazněné oči včetně totální výživy řas.

Aplikace je vhodná pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů nebo pro ty, které nechtějí uměle prodloužené řasy. Lash lifting s botoxem je vhodný také pro klientky, kterým po sundání umělých řas rostou řasy rovně nebo je potřebují dokonale zregenerovat.

Lash lifting a lash botox bomb je procedura k zatočení a zvýraznění řas s jedinečným výsledkem. Přijďte si vyzkoušet lifting řas s následnou aplikaci lash botoxu a uvidíte, že výsledek Vás ohromí...

Efekt vydrží na řasách cca 8 týdnů. V případě velmi poškozených řas doporučuji během této doby zopakovat aplikaci samotného lash botoxu bez liftingu.


Fotogalerie lash lifting and lash botox 

rezervace +420 736 745 733